Rabobank Vallei en Rijn

Nat Ver de Zonnebloem afd Bennekom

Onze afdeling zet zich in voor mensen voor wie persoonlijk contact of deelname aan het maatschappelijk leven niet vanzelfsprekend is. We doen dit door dat te geven wat in de maatschappij steeds minder geboden wordt: aandacht. Gezelschap en een goed gesprek staan bij deze ontmoetingen centraal.

Bestedingsdoel

Voor een vakantie met deze doelgroep is een gedegen voorbereiding een absolute noodzaak. De accommodatie moet voor hen toegankelijk zijn. Nu al wordt nagedacht over de vervoersmogelijkheden, rolstoelen, begeleiders met verzorgende bevoegdheden, en natuurlijk een omgeving waar genoten kan worden van bezienswaardigheden en vooral niet te vergeten, een leuke stadskern en winkelgelegenheid. Tuincentrum, een museumbezoek of een bus- of boottocht.
Resultaat:€ 3.096,00