Rabobank Vallei en Rijn

Schietsportvereniging De Kruithoorn

Schietsportvereniging de Kruithoorn is al sinds 1970 dé schietsportvereniging van Wageningen waar iedereen (jong en oud) de schietsport kan bedrijven in al zijn facetten op onze 10 banen van zowel 15 als 25 meter. Er kan met geweer, pistool en revolver geschoten worden in verschillende kalibers. Daarnaast beschikken we over een gezellige kantine in het clubhuis waar na afloop van het schieten nog een drankje en hapje genuttigd kan worden aan de bar.

Bestedingsdoel

Ons clubhuis bestaat al bijna 40 jaar en de nodige investeringen moeten gedaan worden om het pand te verduurzamen. Deze investeringen kosten natuurlijk geld en met Rabobank Clubsupport hopen we een mooi bedrag op te halen om energiebesparende maatregelen te kunnen bekostigen zoals led verlichting, van het gas af, zonnepanelen, etc.
Ga naar de website van Schietsportvereniging De Kruithoorn
Resultaat:€ 312,00