Rabobank Vallei en Rijn

Stichting Onky Donky

Stichting Onky Donky zet zich in voor kinderen in de leeftijd van 3 tot 12 jaar met een beperking. Dit kunnen onder andere kinderen zijn uit een problematische gezinssituatie, kinderen die onder de armoede grens leven, kinderen met downsyndroom en kinderen opgenomen in zorginstellingen met lichamelijke dan wel geestelijke beperkingen. Kortom, kinderen met een vaak zorgelijk bestaan. Onky Donky nodigt via geselecteerde, erkende partners kinderen uit om het Onky Donky huis te bezoeken.

Bestedingsdoel

Een ''Onky Donky dag'' is een dag waarin een groep kinderen met een beperking een onvergetelijke dag krijgt in het Onky Donky huis gevestigd in Ouwehands Dierenpark. Ze worden ontvangen door onze vrijwilligers met een hapje en drankje, waarna een gids ze ophaalt om het park in te gaan. Een volledige dag waarin de kinderen en/of het gezin even niet aan hun zorgen hoeft te denken. Naast het speelaspect in de bos en dierrijke omgeving hebben de dagprogramma’s een leerzaam element.
Ga naar de website van Stichting Onky Donky
Resultaat:€ 1.632,00