Rabobank Vallei en Rijn

Stichting Voedselbank Steunpunt Neder-Velu

Sinds december 2007 is de Voedselbank Neder-Veluwe en Omstreken actief voor inwoners van de gemeenten Wageningen, Renkum en Rhenen. De Voedselbank is een zelfstandige Stichting die uitsluitend werkt met vrijwilligers en gesteund wordt door sponsors en donateurs.

We helpen mensen in nood en tegengaan van verspilling van goed voedsel. Voedselpakketten worden verstrekt wanneer mensen om welke reden dan ook zelf te weinig geld overhouden voor het noodzakelijke levensonderhoud.

Bestedingsdoel

De Voedselbank investeert in veiligheid.
Voedselveiligheid: verbeteren van koel- en vriesinstallaties, het verbeteren van gekoeld transport van voedsel naar distributiepunten. Helaas staat ook ongediertebestrijding in onze loods op de agenda.
Veiligheid van onze vrijwilligers: aanschaf “hondjes” (karretjes om gestapelde kratten mee te verplaatsen, zodat minder hoeft te worden getild), aanschaf van veiligheidsschoenen en het verzorgen van EHBO-cursussen.
Ga naar de website van Stichting Voedselbank Steunpunt Neder-Velu
Resultaat:€ 4.656,00