Rabobank Vallei en Rijn

't Noaberschop

't Noaberschop is een vereniging voor jongeren die vanuit Twente of de Achterhoek in Wageningen komen studeren of studenten die de Twentse en Achterhoekse cultuur een warm hart toe dragen. Door wekelijks een activiteit te organiseren, helpen wij onze leden om een band te creƫren en zich thuis te gaan voelen in deze nieuwe omgeving. Veel van deze activiteiten, zoals onder andere het klootschieten, vinden hun oorsprong in de Twents en Achterhoekse cultuur.

Bestedingsdoel

Omdat de vereniging geen eigen pand heeft, vinden de activiteiten plaats op diverse locaties die Wageningen te bieden heeft. Het allerliefst ergens buiten, rond onze bakfiets. Deze is uitgerust met een barbecue en is door oud-leden eigenhandig en zorgvuldig in elkaar gezet. In de loop der jaren is de bakfiets uitgegroeid tot het pronkstuk van onze vereniging, maar met de tijd komen er ook gebreken. We zijn van plan de bakfiets een grondige opknapbeurt te geven, maar daarvoor is geld nodig.
Ga naar de website van 't Noaberschop
Resultaat:€ 384,00