Rabobank Vallei en Rijn

ZVV Ede

ZVV Ede wil het zaalvoetbal helpen een stap uit de schaduw van het veldvoetbal te zetten. Dat willen wij bereiken door het zaalvoetbal als breedte- en topsport toegankelijk en zichtbaar te maken in regio De Vallei. ZVV Ede wil een voorbeeldvereniging zijn binnen het zaalvoetbal als het gaat om organisatie en uitstraling.

Zaalvoetbal leeft weer in Ede
Sinds 17 juni 2013 heeft Ede weer een officiƫle zaalvoetbalvereniging. Wekelijks komen ruim 400 zaalvoetballers in actie.

Bestedingsdoel

Wij willen graag met behulp van VoetbalTV alle wedstrijden in beeld brengen met behulp van automatische camera's. Alle wedstrijden in de hal zijn dan live te volgen en worden opgenomen. Dit is goed voor de uitstraling van de vereniging, leuk voor onze leden om zichzelf terug te zien en nuttig omdat er ook een analysetool aan gekoppeld is. Zaalvoetbal meer zichtbaar maken zorgt voor meer leden hebben wij gemerkt. En dus meer mensen die wekelijks sporten.
Ga naar de website van ZVV Ede
Resultaat:€ 336,00