Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Muziekvereniging E.M.M. Kortgene

Koninklijke Muziekverenging EMM uit Kortgene bestaat dit jaar 140 jaar. Toch is het met zijn ledenaantal een springlevende vereniging met veel jeugdleden. Het fanfare orkest is een graag geziene gast in Kortgene maar ook daarbuiten. Naast het 47 koppige fanfare orkest welke onder leiding staat van Gert van der Weide is er ook een flinke kweekvijver met aanstormende jeugdtalenten. Jeugddirigent Wim Steenbakker leert hen wekelijks een stap te maken op de muzikale ladder.

Bestedingsdoel

Het bedrag zal volledig worden geïnvesteerd in de aanschaf van nieuwe instrumenten voor onze leden. Door het succesvolle programma "Heel het eiland Speelt" is er veel instroom van jonge leden en zijn er te weinig muziekinstrumenten op voorraad. Ook oudere jongeren vinden hun weg naar onze vereniging waardoor het ledenaantal snel groeit en het instrumentarium daarop achter blijft.
Ga naar de website van Muziekvereniging E.M.M. Kortgene
Resultaat:€ 381,63