Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Afd. Oostkapelle van de E.H.B.O.

Wij zijn een kleine EHBO vereniging, die voor vele verenigingen van betekenis is voor het verzorgen van de EHBO ondersteuning bij evenementen. Daarnaast zijn wij een trouwe groep die ieder jaar zijn of haar herhalingslessen volgt. Ook leiden wij nieuwe cursisten op. Dat allemaal om zelf eerste hulp te kunnen verlenen op momenten dat een ander ons nodig heeft! Wij doen dit met liefde, grote inzet en met veel plezier!

Bestedingsdoel

Het geld dat wij ontvangen zullen wij besteden aan het aanschaffen van duurzaam materiaal (te denken valt aan reanimatiepoppen, maar ook materialen om onze rugzakken goed te kunnen vullen als wij naar evenementen gaan. Daarnaast zullen wij dit geld gebruiken om ervoor te zorgen dat onze leden goede (herhalings-) lessen krijgen van een ervaren instructeur.
Ga naar de website van Afd. Oostkapelle van de E.H.B.O.
Resultaat:€ 299,85