Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Chr. Brassband Middelburg

Chr. Brassband Middelburg is in 1927 opgericht onder de naam "Christelijke muziekvereeniging Oefening Na Den Arbeid". Sinds 1968 wordt er gemusiceerd in brassbandbezetting, een orkestvorm die is overgewaaid vanuit Groot Brittanniƫ. De vereniging is actief in de Zeeuwse hoofdstad Middelburg en de directe omgeving daarvan.

Bestedingsdoel

Chr. Brassband Middelburg wil graag bijzondere concerten geven. Zo staat o.a. het komende jaar in teken van de 75 jarige bevrijding, de maand naar 4-5 Mei 2020 staat in het teken van de maand van de vrijheid. Binnen deze maand willen we een bevrijdingsconcert houden in een bijzondere samenwerking met het Walchers Mannenkoor. Met de locatie zijn we nog bezig, echter is het doel om ook een bijzondere, niet (voor ons) voor de hand liggende locatie te selecteren. Dat kost geld. Support onze club!
Ga naar de website van Chr. Brassband Middelburg
Resultaat:€ 523,38