Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Chr. Oranjever. Gapinge

De Oranjevereniging Gapinge organiseert ieder jaar weer een zo spetterend mogelijke koningsdag voor jong en oud op het dorp Gapinge. Samen met de mensen uit en rondom het dorp proberen we elk jaar weer een gezellige dag te beleven en mensen samen te brengen op deze gezamenlijke vrije dag. Gezelligheid en verbondenheid, dat is ons doel!

Bestedingsdoel

Om ook voor het volgende jaar weer een leuke dag te organiseren met alles wat daarbij komt kijken (de feesttent, een leuk muziek optreden en natuurlijk de zeskamp!) hebben wij niet voldoende aan de contributie van onze leden. Wij gaan voor een aanvulling op dit tekort. Helpt u mee? dan mag u daar zelf de vruchten van plukken door volgende Koningsdag dit samen met ons te komen vieren!
Ga naar de website van Chr. Oranjever. Gapinge
Resultaat:€ 179,91