Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Clubhuis Fortis

Op 12 juni 1998 is Fortis ontstaan na een fusie van de twee Souburgse korfbalverenigingen Animo en SCS Zuidwesters. Spelend in de kleuren geel en zwart speelt korfbalvereniging Fortis op een prachtig kunstgrascomplex met zeven velden en in de zaal zowel in Oost-Souburg en Vlissingen.
Fortis is meer dan alleen korfbal. Onze leden maken de vereniging. Dit alles in een sportief en veilig klimaat. Met ongeveer 350 leden is Fortis een van de grootste korfbalverenigingen in Zeeland.

Bestedingsdoel

Voor het optimaliseren van de sportprestaties van onze leden en het voorkomen van blessures is Fortis afgelopen jaar gestart met core stability tijdens trainingen. Dit willen we aankomend seizoen verder uitbreiden voor de selectieploegen met speed & agility trainingen (goed ter bescherming van enkels/knieƫn en zorgt voor sneller voetenwerk en betere wendbaarheid spelsporters). De Rabo Clubsupport willen we gebruiken om een professional in te zetten om aan onze spelers deze trainingen te geven.
Ga naar de website van Clubhuis Fortis
Resultaat:€ 1.052,21