Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Duikteam 'Zeeland'

Duikteam Zeeland is een vereniging voor beginnende en gevorderde duiker. Het is een leuke en gezellige vereniging waar duiken centraal staat. Van april tot oktober elke woensdag hebben wij clubduiken in het zeeuwse water. In de wintermaanden 2 x per week conditie training in het zwembad. Ook verzorgen wij duikopleidingen en basic life support. Met een eigen lucht en nitroxcompressor kan je gratis je duikflessen vullen.

Bestedingsdoel

Nitrox voor een veilige duik! Wij bieden onze leden gratis perslucht en Nitrox aan. Nitrox heeft een hoger zuurstof gehalte waardoor er minder stikstof in zit. Het voordeel hiervan is dat je tijdens het duiken minder stikstof opbouwd in je lichaam waardoor je de kans op de caissonziekte verkleind. Dat betekend veiliger duiken voor onze leden. Om die kostsenpost lag te houden willen wij daar het geld aan besteden.
Ga naar de website van Duikteam 'Zeeland'
Resultaat:€ 119,94