Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Dance Invasion Domburg

Wij zijn een gezellige dansvereniging in Domburg. Onze dansvereniging bestaat uit 3 enthousiaste groepen in de leeftijd van 3 t/m 13 jaar. Wij dansen op dinsdagmiddag in de gymzaal van Schuttershof in Domburg o.l.v. onze zeer enthousiaste dansjuf Ashleigh Breedveld. Naast de wekelijkse lessen doen we ook regelmatig mee met dansdemonstraties. Ieder jaar organiseren we leuke activiteiten voor onze leden.

Bestedingsdoel

Om onze kleine dansvereniging in Domburg in het dorp te houden zouden we de bijdrage van de Rabobank graag gebruiken voor het verzorgen van de danslessen, het organiseren van activiteiten en het meedoen aan dansdemonstraties. Op deze manier hopen we de kinderen van Domburg en omgeving een leuke sport in hun eigen buurt te kunnen aanbieden.
Resultaat:€ 239,88