Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Kamerkoor Quodlibet

Quodlibet is een vrouwenkoor met een gevarieerd, meestal klassiek repertoire. Onder leiding van onze dirigent Willie den Hollander geven uitvoeringen van bekende en minder bekende stukken voor vrouwenkoor in samenwerking met professionele muziekanten. Op deze manier leveren we een unieke bijdrage aan het culturele leven op Walcheren en daarbuiten. Wij blijven ons graag ontwikkelen in onze kennis en zangtechniek.

Bestedingsdoel

In de komende tijd willen we gaan investeren in onze kwaliteit van zingen door middel van koorscholing. Op deze manier willen we ervoor zorgen dat ieder lid zich goed voelt op haar plek in het koor. Zodat elke zangeres het beste uit zichzelf kan halen. Met het bedrag van de Rabo ClubSupport kunnen we ervoor zorgen dat al onze leden kunnen deelnemen aan deze scholing zonder dat dit extra kosten voor hen mee brengt. Zodat echt iedereen in de gelegenheid is om mee te doen.
Ga naar de website van Kamerkoor Quodlibet
Resultaat:€ 147,20