Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Kegel- en Biljart Vereniging Vlis.

Onze vereniging heeft 200 leden, waarvan 100 biljarters en 100 kegelaars, voor hen is niet alleen het spelletje belangrijk maar vooral ook het sociale contact omdat het toch allemaal mensen van 65+ zijn.
We hebben daarvoor een eigen clubhuis waarvoor we alle kosten dragen die we laag houden doordat de leden zoveel mogelijk werkzaamheden zelf uit voeren. Om de energie kosten laag te houden hebben we zonnepanelen op het dak liggen waardoor we energie neutraal kunnen werken.

Bestedingsdoel

Uitbreiding van het zonnepanelen bestand met tien panelen omdat door het toenemende aantal biljarters er meer openingsuren nodig zijn en ook meer uren verwarming van de biljarttafels hetgeen de nodige energie vraagt en waardoor we niet meer energie neutraal zijn en dit toch willen behouden omdat het onze vaste lasten laag houd.
Resultaat:€ 447,05