Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

LTC De Schenge

L.T.C. De Schenge is een actieve tennisvereniging in Arnemuiden aangesloten bij de KNLTB en gevestigd aan de veerseweg 4 te Arnemuiden. De vereniging beschikt over 4 tennis banen (AA TennisRoad, dinsdag en donderdagavond verlicht), een goed geoutilleerd clubgebouw met een gezellige bar en een zonnig terras. Het clubgebouw heeft een dames-en herenkleedruimte met douche. De vereniging bestaat uit een groot aantal actieve leden, die regelmatig een partijtje tennissen. Er worden allerlei toernooien

Bestedingsdoel

Het geld zal worden besteed aan het stimuleren van het jeugdtennis binnen onze vereniging waarbij gedacht kan worden aan de aankoop van materialen en/of het organiseren van activiteiten middels een bijdrage van de vereniging.
Ga naar de website van LTC De Schenge
Resultaat:€ 359,82