Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Muziekver. Voorwaarts

Muziekvereniging waar we met gezamelijke inzet een goed resultaat willen neerzetten. Een vereniging voor jong en oud, meer of minder talent, met hart voor muziek ! Een muzikale opleiding moet mogelijk zijn voor iedereen, daarom dragen we bij als vereniging in de kosten hiervan.
We zetten ons in als vereniging voor de leefbaarheid van ons dorp door mee te werken aan allerlei gebruiken en evenementen. Goed voor de sociale stuctuur en samenhang van het dorp en tevens een culturele bijdrage.

Bestedingsdoel

Jeugd die lid wordt en muziekles gaat volgen doen dit op een instrument van de vereniging. Zodat het voor iedereen mogelijk is om een instrument te leren bespelen. Om iedereen op een kwalitatief voldoende instrument te laten spelen vraagt een grote financiele inspanning, de hulp van Rabo ClubSupport kunnen we goed gebruiken! De aankoop van instrumenten en het onderhoud van instrumenten is het bestedingsdoel van onze vereniging.
Onze vereniging draagt bij aan leefbaarheid, educatie en cultuur.
Ga naar de website van Muziekver. Voorwaarts
Resultaat:€ 752,35