Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Muziekvereniging Apollo Domburg

Muziekvereniging Apollo is opgericht op 13 januari 1900 en bestaat dus al ruim 100 jaar. De vereniging is begonnen als fanfareorkest, maar is in 1972 op verzoek van de leden en als gevolg van het lage ledental omgezet in een brassband.
Brassband Apollo is een dynamische vereniging. Tijdens de repetities is er veel gezelligheid maar er wordt ook altijd hard en serieus gerepeteerd. Verder verzorgt Apollo regelmatig leuke en mooie concerten, zowel binnen als buiten.

Bestedingsdoel

In samenwerking met de Gemeente Veere en de Zeeuwse Muziekschool en de muziekverenigingen uit de Gemeente Veere wordt op de basisscholen in de Gemeente Veere elk jaar het project "Heel Veere Speelt" georganiseerd. Doel is om de kinderen te enthousiasmeren en weer in aanraking te laten komen met het zelf maken van muziek. Dit bevorderd de leerprestaties in algemene zin en we hopen hiermee jeugdleden aan onze vereniging te binden.
Ga naar de website van Muziekvereniging Apollo Domburg
Resultaat:€ 703,29