Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Oranjevereniging Koudekerke

De Oranjevereniging Koudekerke organiseert al tientallen jaren met zeer veel succes Koningsdag in het prachtige dorp Koudekerke. Jaarlijks zorgt dit voor een grote toestroom van mensen uit naast gelegen dorpen. De vereniging heeft ca. 500 leden en 5 bestuursleden.

Bestedingsdoel

Op Zaterdag 25 en maandag 27 april vieren we weer Koningsdag in Koudekerke. Twee dagen met festiviteiten voor iedereen, van jong tot oud. Net als voorgaande jaren gaat het het weer gelukt om een feestelijk en verrassend programma te maken. Een programma dat alleen mogelijk is dankzij onze leden, sponsors en een grote groep vrijwilligers. Ook deze editie weer een aantal bekende activiteiten en nieuwe activiteiten. Met onder meer Touwtrekken, de middag van Koudekerke en de DurpsRun.
Ga naar de website van Oranjevereniging Koudekerke
Resultaat:€ 610,61