Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Oranjevereniging Zoutelande

Wij, Oranjevereniging Zoutelande, zijn een enthousiast vrijwilligers team die elk jaar opnieuw een gevarieerd activiteiten programma neer wil zetten op zowel Koningsnacht als Koningsdag. Wij willen ook volgend jaar weer een mooi scala aan activiteiten neerzetten voor jong en oud! Rabo Club Support kunnen wij goed gebruiken, stemt u ook op onze vereniging?

Bestedingsdoel

De Oranjevereniging heeft als doel om zoveel mogelijk mensen te laten genieten van zowel Koningsnacht als Koningsdag. Wij organiseren activiteiten voor jong en oud, van een heuse 'Sing-inn' tot knutselen, vrijmarkt, sportieve activiteiten, een feestavond voor kinderen en volwassenen met geweldige optredens.
Willen jullie ons helpen om dit ook het volgende jaar te kunnen realiseren? Stem op Oranjevereniging Zoutelande. Namens ons gehele bestuur, hartelijk dank!
Op naar Koningsdag 2020!
Resultaat:€ 523,38