Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Ringrijdersver. Gapinge

Wij zijn een ringrijders vereniging die In meerdere kernen actief is. Natuurlijk met wedstrijden op het paard , maar ook wedstrijden in de sjees. Deze kernen zijn Gapinge,Serooskerke, Veere en Vrouwenpolder. In 1950 is onze vereniging opgericht en volgend jaar bestaan we dus 70 jaar. We hopen nog vele mooie wedstrijden te organiseren en nog vele jaren erbij. Neem maar eens een kijkje op onze website voor onze wedstrijd datums en verdere informatie.

Bestedingsdoel

In 2020 bestaat onze vereniging 70 jaar en dat willen we natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Een commissie is al druk bezig met een jubileum programma. Dus daar zouden wij de bijdrage graag aan gaan besteden.
Ga naar de website van Ringrijdersver. Gapinge
Resultaat:€ 436,15