Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Sportvereniging Willebrord

Wij zijn een sportvereniging uit Zoutelande met een breed aanbod voor alle leeftijden: gym voor de allerkleinsten, turnen, jazz, judo, jiu jitsu en SportiefFit. Onze leden komen niet alleen uit Zoutelande. Ook uit de omliggende dorpen komen er kinderen en volwassenen bij ons sporten. We hebben enthousiaste trainers en (hulp-)leiding die onze leden met veel plezier lesgeven. Gezond samen bewegen en daar plezier aan beleven is waar we voor staan!

Bestedingsdoel

Voor onze sporten maken we gebruik van materialen (bijvoorbeeld spelmateriaal, toestellen en kleding voor jazzuitvoeringen). Daar hebben we flink wat middelen voor nodig. Elke sportgroep binnen onze vereniging heeft ook een verlanglijstje met materialen waar we voor willen sparen.
Ga naar de website van Sportvereniging Willebrord
Resultaat:€ 545,18