Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

St. Maritiem Museum ZLD

In het Zeeuws maritiem muZEEum beleef je verhalen. Over helden, overwinningen en tegenslagen. Over lef en creativiteit, schatten en ontdekkingen. Van vroeger en van nu. Zeeverhalen. Hier leer je mensen kennen wiens levens verbonden zijn met de zee. Michiel de Ruyter natuurlijk, kleine en grote zeehelden.
Het muZEEum heeft een van de grootste collecties voorwerpen afkomstig uit VOC-schepen. Het zijn de stille getuigen van het leven van zeevarenden.
Dus kom ook aan boord!

Bestedingsdoel

In het muZEEum hebben we een heel goede audiotour met interessante verhalen over de museumobjecten. Deze audiotour is er in vier talen. Maar niet in de taal van kinderen (al vinden oudere kinderen onze gewone audiotour ook leuk). We willen heel graag een audiotour ontwikkelen op maat van kinderen, met leuke opdrachten of een quiz erin verwerkt. Zodat onze jeugdige bezoekers spelenderwijs kennis maken met de boeiende maritieme geschiedenis van Zeeland.
Ga naar de website van St. Maritiem Museum ZLD
Resultaat:€ 436,15