Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Walchers Wijnmakers- en Bierbrouwersgilde

Het behartigen van de belangen van leden op het gebied van het zelf maken van wijn, bier en likeur waar de leden belangstelling voor hebben. Het organiseren van cursussen voor kennis overdracht van het produceren van wijn, bier en likeur. Het organiseren van wedstrijden, proeverijen en keuringen. Het geven van demonstraties op evenementen met als doel het geven van informatie, voorlichting en het werven van nieuwe leden.

Bestedingsdoel

In 2020 bestaat het gilde 35 jaar en willen we meer bekendheid geven aan onze vereniging. We zouden graag een aanhangwagen aanschaffen voor het geven van demonstraties op evenementen zoals folkloristische dagen en festivals.
Ga naar de website van Walchers Wijnmakers- en Bierbrouwersgilde
Resultaat:€ 190,81