Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Watersportvereniging 'Arne'

WV Arne is opgericht op 28 oktober 1961 door een kleine groep enthousiaste watersporters. Met een kleine 1200 leden behoort deze vereniging met haar leden tot één van de grootste van Nederland. Naast de mooie havens Middelburg en Oostwatering bieden we faciliteiten aan dagrecreanten, wedstrijden en laten we de jeugd kennismaken met de watersport. Onze clubhuizen en evenementen rondom deze havens zijn een gezellig samenkomen waar de watersport centraal staat.

Bestedingsdoel

Binnen de Arne zijn we van mening dat de jeugd de toekomst heeft en daar extra aandacht naartoe moet. Doel van de actie is het stimuleren van de jeugd door te investeren in zichtbaarheid, trainingsprogramma’s en nieuwe materialen. Alles om het plezier en de sportieve uitdaging in het jeugdzeilen nog meer op de kaart te zetten in zeeland.
Ga naar de website van Watersportvereniging 'Arne'
Resultaat:€ 583,35