Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Taekwon-do Middelburg

Taekwon-do Middelburg bestaat al sinds 1984 en we verzorgen trainingen voor iedereen vanaf 5 jaar. We zijn een actieve club die samen met vrijwilligers diverse activiteiten organiseert, zoals kampen, examens en wedstrijden. Daarnaast doet een deel van onze leden mee aan nationale en internationale wedstrijden. Taekwon-do is van oorsprong een Koreaanse verdedigingssport en bestaat uit verschillende onderdelen, zoals zelfverdediging, stijlfiguren, stoot- en schoptechnieken voor jongens en meisjes.

Bestedingsdoel

Naast de aanschaf van nieuwe trainingsmaterialen zoals o.a. breekplanken en schopkussens willen we graag investeren in activiteiten die we organiseren om de clubbinding te vergroten. Daarbij horen ook uitjes die niet alle pupillen kunnen betalen. Bijvoorbeeld een bijdrage voor de nieuwjaarsduik, een bowlingavond met alle leden, een familietraining, een spelletjesdag of een afsluitende barbecue. Taekwondo is meer dan sport!
Ga naar de website van Taekwon-do Middelburg
Resultaat:€ 158,10