Rabobank Weerterland en Cranendonck

Voetbalvereniging D.E.S.M.

DESM is een bloeiende vereniging in de wijk ‘Leuken’ waar jong en oud, prestatief en recreatief, actief en ondersteunend zijn plaatsje kan vinden.

De jeugd heeft de toekomst, deze tekst mogen wij markeren als belangrijk.

De jeugd staat hoog in het vaandel bij ons, kernwoord binnen DESM is: ‘plezier’ wij hechten hier veel waarde aan, als de jeugd binnen DESM plezier heeft in het spelletje volgen de prestaties ook.

Bestedingsdoel

Wij zouden de winst vanuit de Rabobank willen gebruik voor onze jeugd, gezien het kader van ons 75 jarig bestaan van de club in het jaar 2020 kunnen wij onze jeugd ook ons jubileumjaar voorzien van goede materialen en voorzieningen.
Dit met het doel, de jeugd door ontwikkelen tot een volwaardige toekomstige speler van onze selectie elftallen, de lagere elftallen of wellicht nog hoger op kunnen laten komen, waar wij als buurtbewoners van de wijk ‘Leuken’ trots op mogen zijn!

Dank Rabobank!
Ga naar de website van Voetbalvereniging D.E.S.M.
Resultaat:€ 909,75