Rabobank Weerterland en Cranendonck

Schutterij St. Sebastianus Laar-Weert

St.Sebastianus Laar - Weert is een vereniging opgericht in 1883 en bestaat uit een schutterij en muziekkorps (drumband-jachthoornkorps). De verenigingen telt ongeveer 65 leden in de leeftijd tussen 8 en 88 jaar en een groep Vrienden van St.Sebastianus.
Jaarlijks zijn er diverse activiteiten waar wij aan deelnemen: schuttersfeesten van de bond EMM en OLS, diverse schietwedstrijden in de regio en het marktconcert op de markt in Weert.

Bestedingsdoel

Om onze vereniging te versterken gaan we investeren in ledenwerving. Nieuwe (jeugd) leden hebben muziekinstrumenten en lesmateriaal nodig. Daarnaast willen we ze ook het gevoel geven dat ze bij onze vereniging horen door een uniform voor hen aan te schaffen. Dit brengt veel kosten met zich mee en jullie bijdrage zal daarom ook een goede bestemming krijgen.
Ga naar de website van Schutterij St. Sebastianus Laar-Weert
Resultaat:€ 519,12