VDR - VERENIGING DORPSBELANGEN RHENOY

Samenleving

Wij zijn de vereniging voor dorpsbelangen in Rhenoy. Binnen ons dorp willen wij diverse activiteiten kunnen organiseren voor alle leeftijdsgroepen. Dat kan niet zonder uw hulp!

Ons doel

Onze senioren in het dorp vinden het heel erg fijn om samen te komen en deel te nemen aan diverse activiteiten. Zo zijn de jeu de boules, sjoelen en het kaarten groot favoriet. Maar de materialen moeten weer vervangen worden en daar hebben we uw hulp voor nodig. Samen kunnen we voor nieuw materiaal zorgen zodat onze leden weer vollop kunnen genieten van een fijn potje sjoelen, jeu de boules of kaarten. We hopen op uw steun.

Versterken lokale gemeenschappen

Vergelijkbare clubs

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘accepteren’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op deze website. Hiermee kunnen wij en derden jouw internetgedrag op deze website volgen en verwerken daarbij jouw persoonsgegevens. Door ons en derden kan een profiel worden gemaakt waarmee gepersonaliseerde advertenties kunnen worden getoond. Door op ‘Wijzig cookie instellingen’ te klikken, kun je een andere cookie voorkeur kiezen.

Meer informatie over cookies
 

Haal het meeste uit onze website, app én websites van derden, met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt gedeeld met Rabobank en derden die cookies plaatsen.
Haal het meeste uit onze website en app met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt alleen met Rabobank gedeeld.
Voor een goedwerkende website en app worden alleen functionele en analytische cookies geplaatst.