Rabobank Westland

Scouting Prins Hendrikgroep

Scouting staat voor uitdaging! Bij Scouting besteden kinderen en jongeren hun vrije tijd op een actieve en uitdagende manier.

De Scouting Prins Hendrikgroep uit Hoek van Holland draait op vrijwilligers en is dus afhankelijk van acties voor de aanschaf van materiaal en onderhoud en uitbreiding van ons clubhuis.

Bestedingsdoel

De Scouting Prins Hendrikgroep is één van de weinige scoutinggroepen die elk jaar met alle speltakken (bevers tot stam) op zomerkamp gaan. Om het zomerkamp voor iedereen betaalbaar te houden zijn we afhankelijk van sponsors van groente en fruit. Deze slaan we tijdens het zomerkamp op in de koelhanger. Echter deze is tijdens ons laatste zomerkamp kapot gegaan.
Ga naar de website van Scouting Prins Hendrikgroep
Resultaat:€ 521,34