Rabobank Westland

M.S.V. '71

De cultuur van voetbalvereniging M.S.V.’71 zou je het best kunnen omschrijven als sportief en familiair. Sportiviteit staat bij onze vereniging hoog in het vaandel. Er wordt binnen de club veel aandacht besteed aan normen en waarden. Verder is M.S.V.”71 ontegenzeggelijk een gezellige vereniging met weinig verloop. Een relatief kleine vereniging, waar iedereen elkaar kent, voelt bij velen aan als een warme deken. Gezelligheid en sfeer spelen bij de bijna 50 jarige sportvereniging een hoofdrol.

Bestedingsdoel

Na de realisatie van 8 nieuwe kleedkamers wil M.S.V.'71 de 10 oude kleedkamers renoveren. Hiervoor is een renovatie plan gemaakt. Naast de eigen middelen en de inzet van vrijwilligers zijn er nog de nodige bijdragen nodig. Alle steun is hierbij welkom. Naast de oude opstallen wil M.S.V.'71 namelijk de keuken en toiletgroepen opknappen. Het streven is om in 2021, als M.S.V.'71 50 jaar bestaat, het renovatieproject af te ronden. Daarbij is alle hulp en steun welkom.
Ga naar de website van M.S.V. '71
Resultaat:€ 282,65