Rabobank Westland

Scouting Karel Doormangroep 1

De scoutingkareldoormangroep 1 een vereniging opgebouwd uit enkel vrijwilligers die voor 90% vanuit de groep zelf ontstaan (leden). De jonge vrijwilligers (leiding) worden ondersteund door een groep wat meer ervaren ex-leden, oud leiding en ouders die de groep wilde helpen (ook wel het bestuur). De jeugd die lid zijn van de vereniging krijgen aanbod dat zowel leerzaam, uitdagend als plezierig wordt ervaren. De groep is gezond te noemen en daar werkt iedereen ook hard aan!

Bestedingsdoel

Het 75 jarige jubileum komt eraan. Dit betekend voor ons als groep veel. Dit willen wij dan ook vieren in de vorm van een groot feest. Maar hiervoor moeten we eerst wat zaken aanpakken. Hierbij doel ik op het gebouw en de keuken hiervan. Het gebouw is ernstig aan vernieuwing toe en wij proberen als groep veel zelf te verbouwen ,maar dit gaat niet zonder wat extra financiƫle middelen. De keuken staat centraal bij onze groep, hier word het meeste gebruik van gemaakt maar is toe aan vernieuwing.
Ga naar de website van Scouting Karel Doormangroep 1
Resultaat:€ 282,65