Rabobank Westland

Monsterse Reddingsbrigade

Het doel van de Monsterse Reddingsbrigade is het bestrijden van de verdrinkingsdood, in de ruimste zin van het woord. Dit doen wij primair door op het Westlandse strand preventief en waar nodig repressief op te treden. Maar ook d.m.v. opleiding en voorlichting. Onze vereniging is daarom erg veelzijdig en biedt daardoor een breed scala aan activiteiten voor en door haar leden en zo is er voor ieder wat wils. Onze vereniging draait volledig op gepassioneerde vrijwilligers.

Bestedingsdoel

Naast het strand waar wij actief zijn is er veel water in en om het huis te vinden. Ook hier komen veel problemen en verdrinking voor. Een voorbeeld hiervan is auto te water, iets wat niet zomaar te oefenen is voor onze leden. Daarom willen we hen hier bekend mee maken doormiddel van een oefenavond. Wat moet je doen? Hoe krijg je iemand een auto uit? Wat als je zelf in de auto zit? Dit alles om van onze (jonge) redders nog meer kennis bij te brengen.
Ga naar de website van Monsterse Reddingsbrigade
Resultaat:€ 1.469,80