Rabobank Westland

Les Sirénes, Interkerkelijk koor

Wij zijn een enthousiast koor met +/- 70 leden van vooral mensen uit De Lier en Westland. Ons koor bestaat dit jaar 50 jaar enkele deelnemers zitten al meer dan 40 jaar op het koor. Fred Zuidgeest heeft samen met (wijle) Ruud Zuidgeest zijn broer Les Sirenes opgericht en is nu nog steeds een van de koorleden. Op 8 november 2019 geven wij een jubileum/reünie concert in de RK Kerk te De Lier.
Daarvoor hebben wij financiële middelen nodig.

Bestedingsdoel

Alle oud leden waar wij de adressen nog van konden achterhalen hebben een uitnodiging ontvangen om met ons jubileum/reünie concert mee te komen zingen. Het wordt een bijzondere dag waar jong en oud van mee zullen genieten. Ook enkele leden van de Kromme Jongens zijn bij ons in het koor begonnen met hun muziekale carrière, en komen tijdens het jubileum concert hun bijdrage leveren.
Ga naar de website van Les Sirénes, Interkerkelijk koor
Resultaat:€ 1.331,62