Rabobank Westland

HVG 1 in geloof en vriendschap, De Lier

Wij zijn een vereniging met 125 leden (de gemiddelde leeftijd ligt best wel hoog) in de wintermaanden van september t/m april verzorgen we 1x in de maand een avond, voor de avond nodigen wij een spreker uit of komt er iemand met een muzikaal programma, thema-avonden , we kunnen stellen dat de avonden van een hoog niveau zijn, het seizoen starten we met een fietstocht, later in het jaar brengen een bezoek aan een bedrijf of instelling en we besluiten het seizoen met een gezellige dag uit.

Bestedingsdoel

Aan komend jaar bestaat onze vereniging 75 jaar, dat willen we zeker niet onopgemerkt voorbij laten gaan, we willen natuurlijk voor deze avond heel speciale gasten uitnodigen (daar hangt vaak een behoorlijk prijskaartje aan) maar met een bijdrage van Clubsupport gaan we er een interessante, fijne avond van maken, en een drankje en hapje mogen daar niet ontbreken.
Wij als bestuur zullen er alles aan doen om er iets moois van te maken...
Resultaat:€ 1.004,99