Rabobank Westland

Scouting De Lier

Scouting staat voor uitdaging! Scouting biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. Scouting de Lier, gevestigd in de Lier biedt jongens en meiden deze mogelijkheden bij leerzame en uitdagende Land en Water activiteiten. Scouting biedt haar (jeugd-)leden, ongeacht culturele achtergrond, afkomst, geloof, beperking of politieke overtuiging, een veilige en leerzame speelomgeving.

Bestedingsdoel

Onze Scoutinggroepen gaan jaarlijks op kamp en maken daarbij gebruik van patrouilletenten en groepstenten. Deze tenten zijn inmiddels verouderd en willen we graag gaan vervangen. Dit zijn flinke investeringen voor onze groep en een bijdrage kunnen we goed gebruiken. We willen graag snel nog vier nieuwe patrouilletenten aanschaffen en een groepstent. Steunt u ons!!
Ga naar de website van Scouting De Lier