Rabobank Westland

KABAAL ! Sambaband

Kabaal is een enthousiaste samba vereniging die graag een spetterend, swingend, zomers Samba optreden geeft aan uiteenlopende doelgroepen. Bruiloften, partijen, braderieƫn, openingsfeestjes, marathons, maar ook heel graag samen speelt met kinderen, ouderen en mensen met een beperking. We zetten ons graag in voor maatschappelijke goede doelen en brengen heel graag een vrolijke lach op de gezichten van mensen door het maken van samba muziek met een groep van 22 leden.

Bestedingsdoel

Onze vereniging kan een financieel steuntje in de rug heel goed gebruiken. We hebben bijvoorbeeld nieuwe kleding, promotie materiaal, nieuwe vellen en stokken voor de trommels nodig. Verder zou het enorm leuk zijn om met elkaar een workshop te kunnen doen om onze danspasjes te verfijnen onder leiding van een echte dansdocent. Of een ruimte huren voor een repetitiedag. Kabaal kan dus met deze financiƫle bijdrage van de Rabo-clubsupport heel wat leuke doelen behalen!
Ga naar de website van KABAAL ! Sambaband
Resultaat:€ 929,62