Rabobank Westland

Oefening Kweekt Kunst

OKK is een gymnastiekvereniging uit ‘s-Gravenzande en bestaat inmiddels 110 jaar. Onze vereniging heeft meer dan 300 leden, van de peutergroep tot aan heren conditietraining. Van de jeugd recreatie- en selectiegroepen tot aan de verschillende damesgroepen. Een prachtige vereniging welke beweging mogelijk maakt voor zowel jong als oud.

Bestedingsdoel

Vanwege ons 110-jarig jubileum worden er veel activiteiten georganiseerd. Inmiddels heeft er een geweldige uitvoering plaatsgevonden, hebben we met een boot meegedaan met het varend corso en worden er in het najaar voor zowel jong als oud activiteiten georganiseerd. Help ons om deze activiteiten mogelijk te maken en stem op OKK ‘s-Gravenzande!!
Ga naar de website van Oefening Kweekt Kunst
Resultaat:€ 1.432,12