Rabobank Westland

Korfbalclub ODO

Korfbalclub ODO in Maasland in opgericht in 1950 en heeft op dit moment ongeveer 250 leden. Wij zijn een gezellige vereniging waarbij een sportieve en prettige sfeer belangrijk zijn. De sociale cohesie binnen onze vereniging is groot. Naast het korfbal organiseren we ook jaarlijks een kamp, een schoolkorfbal toernooi en wekelijks bootcamp sessies (ook voor niet leden). Er zijn ook veel activiteiten voor (kleinere) kinderen, zoals een kinderdisco en de kangoeroeclub.

Bestedingsdoel

Nadat we in 2017 en 2018 de buiten accommodatie geheel hebben gerenoveerd, is het nu tijd om de kantine aan de binnenkant aan te pakken. We willen graag de bar een andere plek geven, het zicht op de korfbalvelden verbeteren en het geheel wat gezelliger aankleden. Hierbij willen we zoveel mogelijk gebruik maken van duurzame materialen.
Ga naar de website van Korfbalclub ODO
Resultaat:€ 1.105,49