Rabobank Westland

Scouting Naaldwijk St. Laurentius

Scouting Naaldwijk is een bloeiende vereniging die al ruim honderd jaar Westlandse jongeren in hun vrije tijd vermaakt. Met 200 jeugdleden en tal van vrijwilligers behoren we tot de grotere scouting verenigingen. Iedere week kunnen kinderen en jongeren vanaf 5 jaar oud bij ons terecht om zich op een leuke manier uit te laten dagen. De kinderen zijn bij Scouting Naaldwijk verdeeld over 12 groepen, elk met een eigen team van vrijwillige leiding.

Bestedingsdoel

Scouting Naaldwijk wil haar jeugdleden meer ruimte en een groene omgeving bieden. Onze huidige locatie in het centrum van Naaldwijk voldoet hier niet aan. Bovendien is ons huidige gebouw gedateerd. Daarom onderzoeken we de mogelijkheid om te verhuizen naar een nieuwe locatie aan de rand van het dorp: de Grote Achterweg (Prinsenbos). Met een nieuwe duurzame blokhut en een eigen speelveldje kunnen onze jeugdleden weer jaren vooruit en het ├ęchte scoutingspel spelen.
Ga naar de website van Scouting Naaldwijk St. Laurentius
Resultaat:€ 2.104,21