Rabobank Westland

De Tiere-Liers

De Tiere-Liers is een gemengd zangkoor en heeft ongeveer 65 leden. Wij zingen 3 soorten repertoire. In de verzorgingshuizen zingen we onze "smartlappen"; Van de Amsterdamse grachten tot "Ik hou van Holland". Op korenfestivals en op pleinen zingen we het Moderne repertoire van Guus Meeuwis, Jan Smit, Marianne Weeber enz enz.
Rond de kerst zingen wij kerstliederen in tehuizen of op kerstmarkten.
Wie interesse heeft om bij ons koor te komen zingen is van harte uitgenodigd bij De Ark in De Lier.

Bestedingsdoel

De Tiere-Liers bestaan haast 20 jaar.
Dan willen we weer graag een "Gratis"optreden voor iedereen verzorgen.
Zo'n optreden - met ons 15 jarig bestaan in een grote Tent - is best wel kostbaar. Er moet dan gezorgd worden voor een muziekinstallatie - plaatsen waar het publiek kan gaan zitten. En natuurlijk ook de normale kosten van dirigent en muzikanten. Kortom - een heel gezellig en leuk optreden voor iedereen waar wij "enige"jaren voor moeten sparen. Daarom zijn wij heel blij met de Rabobank.
Ga naar de website van De Tiere-Liers
Resultaat:€ 791,43