ZWEMVERENIGING DE ZAAN

Sport

De Zaanse zwemclub ZV De Zaan is een nieuwe krachtige zwemvereniging , die haar leden van jong tot oud en op elk ambitieniveau, verschillende zwemdisciplines kan aanbieden. Van een opleidingsplan voor de kleinsten tot seniorenzwemmen voor de oudsten. Onze vereniging biedt haar leden een gezellige zwemvereniging met diverse disciplines en voor haar ambitieuze leden (doorgroei)mogelijkheden om topsport te bedrijven.

Ons doel

De zwemafdeling wilt graag 20 gehoorsystemen bestellen, waarmee de kinderen die slecht kunnen horen (door badmuts, cap, oordopjes of anders) of concentreren, direct persoonlijk de juiste aanwijzingen kunnen krijgen. Dit zorgt ervoor dat ieder kind een gelijk niveau van begeleiding kan krijgen

Versterken lokale gemeenschappen

Vergelijkbare clubs

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘accepteren’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op deze website. Hiermee kunnen wij en derden jouw internetgedrag op deze website volgen en verwerken daarbij jouw persoonsgegevens. Door ons en derden kan een profiel worden gemaakt waarmee gepersonaliseerde advertenties kunnen worden getoond. Door op ‘Wijzig cookie instellingen’ te klikken, kun je een andere cookie voorkeur kiezen.

Meer informatie over cookies
 

Haal het meeste uit onze website, app én websites van derden, met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt gedeeld met Rabobank en derden die cookies plaatsen.
Haal het meeste uit onze website en app met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt alleen met Rabobank gedeeld.
Voor een goedwerkende website en app worden alleen functionele en analytische cookies geplaatst.