Rabobank Zuid-Limburg Oost

Z.V.V. 't Flaterke

ZVVF is bijna 35 jaar al een toonaangevende zaalvoetbalvereniging met haar standplaats in Margraten.
We zijn de oudste zaalvoetbalvereniging in de gemeente Eijsden Margraten met momenteel 3 elftallen in competitie. Wij streven sportiviteit en spelvreugde na en richten ons vooral op verbinding binnen de gemeenschap.

Bestedingsdoel

ZVVF heeft ervoor gekozen om de bijdrage te besteden aan de nieuwe leden van onze vereniging. De laatste jaren groeien we met name in nieuwe jeugdleden waar we natuurlijk trots op zijn. Hiervoor dienen we te investeren in o.a. nieuwe doelen, hesjes, pionnen, maar ook volledige nieuwe tenues. Mede i.vm. nieuwe (hoofd)sponsoren die we graag vermelden op onze tenues.
help ons hierbij, zodat iedereen in de regio kan blijven genieten van topzaalvoetbal.
Ga naar de website van Z.V.V. 't Flaterke