Rabobank Altena-Bommelerwaard

Christelijk Mannenkoor 'Altena'

Het Christelijk Mannenkoor is een koor van ca 60 leden uit verschillende kerken in Altena en omgeving. Zij repeteren elke woensdagavond in " de Hoogt" in Uitwijk. Jaarlijks treden zij regelmatig op in kerkdiensten, concerten, verzorgingshuizen en bij bijzondere gelegenheden.

Bestedingsdoel

Begin dit jaar heeft ons koor meegewerkt aan "Altena bruist". Het concert dat werd gegeven t.g.v. de nieuwe gemeente Altena. Aan het concert werkten ook musici uit het Duitse Altena mee. N.a.v. ons optreden zijn wij uitgenodigd om in de adventstijd in Duitsland te komen zingen. Wij hopen nu op 14 en 15 december een concertreis naar Altena (Dld) te maken en daar op deze dagen op te treden. Mede met de opbrengst van de RABO-actie hopen wij al onze plannen voor deze concertreis te kunnen realiseren
Resultaat:€ 650,74