Rabobank Altena-Bommelerwaard

Fanfare Wilhelmina

Fanfare Wilhelmina uit Dussen is opgericht in 1897 en is in het jaar 1997 onderscheiden met de koninklijke erepenning. Onze vereniging bestaat momenteel uit een kleine maar energieke club mensen. De leden komen veelal uit Dussen, maar in de omgeving weten muzikanten ons ook te vinden. Jong en oud is lid en we delen allemaal dezelfde passie: muziek maken. We zijn, zoals een echte dorpsfanfare beaamt, altijd present bij de traditionele gebeurtenissen in Dussen.

Bestedingsdoel

De Blazersklas is een concept waarbij Fanfare Wilhelmina voor kinderen van de basisscholen in Dussen een muziekopleiding gaat verzorgen. De leerlingen van de Blazersklas leren een orkestblaasinstrument te bespelen en vormen een blaasorkest. Tevens leren de kinderen sociale vaardigheden. Gebleken is dat wat zo normaal is tijdens het samen musiceren zich ook vertaald naar het dagelijks leven van het kind. Daarmee vormt de Blazersklas het kind niet alleen muzikaal maar ook sociaal.
Ga naar de website van Fanfare Wilhelmina
Resultaat:€ 398,58