Rabobank Altena-Bommelerwaard

Fanfare 'Overwinning Na Strijd'

Fanfare O.N.S. uit Nieuwendijk werd opgericht in 1934 en is dit jaar dus 85 jaar oud. De vereniging bestaat uit een Opleidingsorkest en een Fanfareorkest. Beide hebben hun honk in het eigen verenigingsgebouw ONS Huis. De vereniging telt ca. 60 leden uit Nieuwendijk e.o., waarvan ongeveer een derde jeugdlid is. O.N.S. laat zich het best typeren als een gezellig dorpsorkest, waar muzikaliteit, gezelligheid en saamhorigheid hand in hand gaan.

Bestedingsdoel

De Blazersklas op de basisschool vormt de kennismaking van de lokale jeugd met muziek en onze vereniging. Deels onder schooltijd, deels erna leren de leerlingen van groep 4-5 noten lezen en samen musiceren. Uiteindelijk wordt een instrument gekozen en spelen de kinderen samen in de Blazersklas, om daarna eventueel lid te worden van O.N.S. en door te stromen naar het Opleidingsorkest. Dit project draait al zes jaar succesvol.
Ga naar de website van Fanfare 'Overwinning Na Strijd'
Resultaat:€ 483,99