Rabobank Altena-Bommelerwaard

Muziekvereniging Juliana

Fanfare Juliana is een gezellige dorpsfanfare met een groot orkest, een jeugdorkest en een toneelgroep. Bij ons staat gezelligheid voorop, maar natuurlijk streven wij er ook naar om samen een mooi stukje muziek te maken. Jaarlijks organiseren wij verschillende concerten om ons aan het dorp te presenteren. Wij zijn er trots op dat we een flink aantal enthousiaste jeugdleden hebben. Daarmee heeft onze vereniging de toekomst!

Bestedingsdoel

Wij vinden het belangrijk om te zorgen dat kinderen kunnen leren een instrument te bespelen. Kinderen zijn de toekomst van de vereniging en zo kunnen we doorgeven hoe leuk samen muziek maken is. Een bijdrage helpt ons enorm om onze jeugd te blijven lesgeven en op te leiden tot echte muzikanten.
Ga naar de website van Muziekvereniging Juliana
Resultaat:€ 288,76