Rabobank Altena-Bommelerwaard

Muziekvereniging Sint Caecilia

Muziekvereniging St. Caecilia wil op een ontspannen en gemoedelijke manier de dorpsfestiviteiten van Hank muzikaal ondersteunen. Daarbij wordt het belangrijk gevonden om hier zo goed en muzikaal verantwoord uitvoering aan te geven. Er wordt dan ook veel aandacht besteed aan het nemen van muzieklessen en het repeteren van een gevarieerd repertoire. De combinatie van individuele muzikale ontplooiing en het plezier van samenspel vormen de hoekstenen van de vereniging.

Bestedingsdoel

Muziekvereniging St. Caecilia ondersteunt en stimuleert muzieklessen op de basisscholen in Hank. Jaarlijks verzorgen we activiteiten om schoolkinderen kennis te laten maken met blaasinstrumenten. Onze jeugdleden laten de instrumenten horen en daarna mogen leerlingen het zelf gaan proberen. Het bedrag dat we ophalen wordt gebruikt voor onze muzikale activiteiten op de basisschool.
Ga naar de website van Muziekvereniging Sint Caecilia
Resultaat:€ 341,64