Rabobank Altena-Bommelerwaard

Showkorps Wilhelmina

Showkorps Wilhelmina is een bloeiende actieve muziekvereniging. Inmiddels heeft onze vereniging drie korpsen: het Showkorps, het jeugdkorps en het zittende orkest 'Wilhelmina 3'. Het showkorps verzorgt jaarlijks tientallen mars- en showoptredens. Dit varieert van optredens in ons eigen dorp, zoals bij Koningsdag, de 4-mei herdenking en de avondvierdaagse tot taptoe-optredens in binnen- en buitenland. De optredens van het jeugdkorps zijn vooral in Sleeuwijk en omgeving.

Bestedingsdoel

Showkorps Wilhelmina zet de bijdrage die we met úw stem verdienen in voor onze kweekvijver: ons jeugdkorps! Wij willen een goede muzikale opleiding bieden en kinderen enthousiast maken voor muziek. Zodat ook ú in de toekomst van onze optredens in Sleeuwijk en omgeving kunt blijven genieten!
Ga naar de website van Showkorps Wilhelmina
Resultaat:€ 606,00