Rabobank Altena-Bommelerwaard

K.B.O. afdeling Hank

KBO afdeling Hank is een vereniging van en voor senioren binnen de gehele gemeente Altena. Wij streven naar een volwaardige deelname aan de samenleving. Om dat te realiseren, behartigen we de materiƫle en immateriƫle belangen van onze leden en senioren in het algemeen. We ondersteunen individuele senioren en komen op voor hun collectieve belangen. We organiseren culturele- en ontspanningsmiddagen waarbij senioren elkaar ontmoeten. Op die manier proberen we de eenzaamheid terug te dringen.

Bestedingsdoel

Jaarlijks organiseren wij een kerstviering voor onze leden. Na ontvangst met koffie/thee wordt de middag verder ingevuld met kerstmuziek, kerstverhalen en gedichten. Als afsluiting willen wij onze leden een koffietafel aanbieden. Op deze kerstviering komen jaarlijks ruim 130 leden. Ook dit jaar verwachten wij weer een hoge opkomst! Onze kerstviering is het evenement waar vele alleenstaande leden aan deel nemen en waarbij even het alleen zijn kan worden vergeten.
Resultaat:€ 317,23